confessions

Tayber doğan

1. nesil Yavru - Gidiyor gündüz gece

  1. toplam entry 109
  2. takipçi 2
  3. puan 4222

menzile gidip tövbe almak

Tayber doğan
tövbe almak işi masum bir iş değildir. asla birisinin gözetiminde tövbe edilmemelidir. çünkü tövbe almak menzil tarikatına girişin ilk adımıdır. ve ne oluyorsa sonrasında oluyor zaten. şefaatçilik kavramının en baskın olduğu tarikattır menzil. gavsa tutunan kesin cennettedir inançlarına göre çünkü şefaat decektir.

düşmeyin kurban olayım bu şirk tuzağına.

evinde otur aç ellerini af dile. araya sokma kimseyi. ne gerek var kardeşim.

o elini sarığa koyan şeyhin cünüp olup olmadığının bile garantisini veremezsin..

peygamber bile kim samimi kim münafık bilemedi ayet indi sen nerden bileceksin o çok dindar gördükleinin alayı münafık diye.
yapmayın etmeyin.

yılbaşı

Tayber doğan
osiris in oğlu horus un 3 gün ölü kaldıktan sonra tekrar dirilip gökyüzüne yükseldiği gündür 31 aralık. bu inanç hristiyanlığa da bu şekilde yansımıştır. bilinenin aksine hz isa'nın doğduğu gün değildir noel ve yılbaşı. öldüğü ve tekrar dirildiği günlerdir.

26 aralıkta ölmüş 31 aralıkta tekrar dirilmiştir.

bu adet hristiyanlığa mısır kültüründen geçmiştir.

elveda rumeli

Tayber doğan
türk dizi tarihinin en muhteşem dizisi..baş rollerde erdal özyağcılar oynar. rumeli türklerinin osmanlının son zamanlarında yaşadıklarını anlatan dizi müzikleri ile de muhteşmdir.


bizim köye maaamıt geldi.

enver paşa

Tayber doğan
ittihat ve terakki partisini iktidar yapan hayalleri büyük planlaması zayıf devlet adamı asker..

enver paşanın yaşadığı dönem enver paşa'nın yaşamaması gereken bir dönemdi.

özellikle osmanlı ermenilerini göçe zorlaması çok akıllıca bir hamledir.ülkücü şehitler

Tayber doğan
ülkücü hareketin şehitleridir.

belli başlı ve en bilinenleri;

1.İLK ŞEHİDİMİZTürk-İslam davasının 22 yaşında ilk şehidi olan Ruhi Kılıçkıran'ın yetim olduğunu biliyor muydunuz? ... Ya 4 Ocak 1968'de Ankara Site Yurdu Kantininde iftarını açtıktan hemen sonra şehid edildiğini Biliyor Muydunuz?…2.KOMÜNİST KATLİAMI17 Mart 1978 tarihinde Ömer Bayraklar, Salih Uluğ, Bahri Bilgin, Cevat Koca, Sinan Koca isimli 5 ülkücü işçinin aynı anda, Dev-Yol militanları tarafından katledildiğini biliyor musunuz? Ümraniye de oturan bu ülkücülerin hepsinin de Giresunlu olduklarını, Sinan ile Cevat'ın kardeş olduğunu... Sinan Koca'nın henüz 10 günlük bebeği olduğunu Biliyor Muydunuz?3. 6 ÖĞRETMEN AYNI ANDA18 Eylül 1979 tarihinde, Adana'da 6 ülkücü öğretmenin, arkalarından ateş açılmak suretiyle şehid edildiğini biliyor muydunuz? Ahmet Güleç, Davut Korkmaz, Müslüm Teke, Yılmaz Kızılay, Mustafa Karaca ve Özcan Doruk isimli öğretmenleri katleden komünist militanlardan çoğunun yakalanmadığını Biliyor Muydunuz?4. 36 SAATTİR YEMEMİŞTİ8 Haziran 1970 tarihinde İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bahçesi'nde şehit edilen Yusuf İmamoğlu'nun yapılan otopsi sonucu 36 saattir yemek yemediğini .Şehit edilmeden önce okulun arka bahçesinde bulunan ağaçların altında son namazını kılan İmamoğlu'nun, cebinden sadece 35 kuruş çıktığını Biliyor Muydunuz?5. ÖNKUZU HEY, ÖNKUZU23 Kasım 1970 yılında ülkücü şehid Ertuğrul Dursun ÖNKUZU'nun komünist militanlar tarafından ağır işkencelere sonucu şehit düştüğünü... Önkuzu'nun kırılmadık kemiği, patlamadık yerinin kalmadığını ve ağzından ciğerlerine bisiklet pompasıyla hava verilerek ciğerleri de patlatıldıktan sonra okulun 3. katının penceresinden aşağıya atıldığını biliyor muydunuz? BİL VE UNUTMA!6. İKİ EVLİYA12 Eylül idaresi tarafından haklarında verilen idam hükmünün uygulanması sırasında yanlarında bulunan görevli imamın Selçuk Duracık ve Halil Esendağ için; “Hiç evliya gördünüz mü? diyenlere evet… Halil ile Selçuk'u gördüm diyeceğim” dediğini biliyor musunuz? Peki ya, idama gitmeden evvel Halil Esendağ'ın arkadaşlarından gelinlik istediğini... Ve bu gelinliğin kefen olduğunu Biliyor Muydunuz?7. ALLAH DAVASI ÖLMEZ12 Eylül idaresi tarafından idam edilen Mustafa Pehlivanoğlu'nun son mektubunda “Şunu hiç bir zaman unutmasınlar ki, Mustafa'lar ölür, Allah davası ölmez, milliyetçilik yaşar. Kellemi verdiğim bu yolun zaferi yakındır. Zafer her zaman Allah'a inananlarındır” dediğini Biliyor Musunuz? Bil, Unutma, Unutturma!8. BAYKAL'IN KORUMASIAnkara Etlik Lisesi son sınıf öğrencisi 18 yaşındaki Metin Öztürk'ün, Ankara'nın Etlik semtinde 13 Mart 1977'de, CHP'li Deniz Baykal'ın koruma polislerinden biri tarafından vurularak şehit edildiğini biliyor musunuz?

9. AVUKATI BİLE YOKTUYine 12 Eylül idaresi tarafından idam edilen Cevdet Karakaş'ı, avukat barolarından hiçbir avukatın savunmak istemediğini biliyor musunuz? Karakaş'ın, savunmasını kendisi yapmak zorunda olduğunu…10. 2,5 YAŞINDAYDI17 Nisan 1978 tarihinde Malatya Belediye başkanı Hamit Fendoğlu'nun evine gönderilen bombalı paketin patlaması sonucu, Hamit Fendoğlu, kızı ve 2 torununun şehid edildiğini biliyor musunuz? Torunu olan Selim Bozkurt Fendoğlu'nun daha 2,5 yaşında olduğunu… Küçük Selim Bozkurt'un babasının, vatani görevini yapmakta olduğunu Biliyor Musunuz?

gabor vona

Tayber doğan
macar ülkücü siyasi.

müslümandır. ve hun kökenli türk olduğunu savunur. macaristanda iktidardadır.


Milliyetçi Jobbik partisi Türkiye ile ve Türk ulusu ile sıkı ilişkilerde olduğunu hiç saklamadı. Türk milliyetçileri gibi "Turancı" bir parti olan ve yine Hunları, Türklerle birlikte ortak ata olarak gören Gabor Vona çok kez Türkiye'ye eldii ve hem hükümet çevreleriyle ve hem de ideolojik olarak çok yakın olduğu MHP çevreleriyle toplantı ve görüşmeler yaptı.

Dört yıl önce Türkiye'deki toplantılardan birinde Gabor Vona şu Türkçe "meşhur" cümleleri söyledi ve hatta daha sonra katılımcılarla birlikte “Bozkurt selamı” da verdi:

"Yanlışa cesurca karşı gelen ve Allah'tan başka hiç kimseden korkmayan Atilla'nın torunlarıyız."

kemalizm

Tayber doğan
mustafa kemal atatürk'ün ilkeleri doğrultusunda oluşturulmuş temeli fransız devrimine dayalı, merkezinde ulus millet olan felsefesi dünyevi bilim bazlı aydınlama esaslı bir ideolojik düşünce biçimi..

müslümanların yılbaşı kutlaması

Tayber doğan
Yılbaşını nasıl kutladığı ile alakalıdır..

Zina eyleyip alkolün dibine vurularak yapılan her kutlama yanlıştır..

Evinde oturup çoluğu çocuğuyla efendi efendi kutlayan başkadır..


Bu arada yılbaşı kutlaması Noel kutlaması değildir.. Hatta Noel kutlaması bile İsa'nın doğum gününü kutlamak değildir..

25 Aralık bir pagan kutlamasıdır.. Hristiyanlığın sahiplenmesi de yanlıştır..

Söyle ki antik Mısır Gök tanrısı horus 25 Aralık'ta doğmustur..

karabasan

Tayber doğan
Olduğu anda ciddi adrenalin salgılarsınız..lakin hareket edemediğiniz için bu adrenalin beyne ve kalbe ciddi yük getirir..beyin sanrı görmeye başlar..

Kurtulmanın yolu bağırmaya çalışmaktır..

kadın mı denir bayan mı sorunsalı

Tayber doğan
İkisi birbirinin yerine geçen kelimeler değildir..

Örn..yolda cüzdanını düşüren bir hanımın arkasindan heyy bayan bakar mısınız diye bagirirsin...normaldir..

Heyyy kadın bakarmisin diye bagirilmaz..


Kapissss..

Bayan hitap şeklidir..bayan evşen dersin bay kemal dersin..kadın evşen demezsin..adam Kemal demezsin hitap ederken...